Untitled Document
Untitled Document
Ana Sayfa Kurumsal Ürünler Referanslar Bize Ulaşın Bizi Takip Edin ! Türkçe Dil English Dil
 
Nurgaz, Endüstriyel Mutfak alanlarında, ürünlerin özenli seçimini ve kurulumunu, insan kaynaklarındaki nitelik ve nicelik olarak profesyonel kadrosuyla 1986 yılından beri gerçekleştirmektedir.

28 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Nurgaz imzasını attığı tüm projelerde müşteri ile ilişkilerini her zaman güven temeli üzerine kurmuştur. Tarafımıza duyulan memnuniyet bugünlere ne kadar istikrarlı ve hızlı gelmemizin en büyük etkenidir. 

Yaşanılan gelişimin temelindeki en büyük yapı taşı olan “güven” unsuru, bizlerin geleceğe umutla ve heyecanla bakmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz
Nurgaz Endüstriyel olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde standardı yüksek, en yüksek kalite hedefli hizmet vermektir. Bu doğrultuda hedefimiz insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bugüne şirketimiz “Güven” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnuniyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon
Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz köklü altyapımız ve deneyimli kadromuzun bir eseridir. 

Sorumluluk
Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkilerimizi güven ilkesi üzerine kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.
 
Untitled Document